| Rezyst a întrebat:

Cum pot sa scot guma de pe pantaloni?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baga-i in congelator,guma ingheata si o poti sparge,dupa care ii speli normal.
Alta data,posteaza la categoria corecta, un singur TPU avem si-un singur regulament, nu-l transforma in bazar turcesc!

| oanaoana23 a răspuns:

Pui un servetel peste guma si pui fierul de calcat si se topeste. nici nu se cunoaste ca a fost guma. funda?

| Bianca1001Bia a răspuns:

La frigider sau calca-i cu masina de calcat dar deasupra o coala deasupra precum la ceara

| andra_5121 a răspuns:

Cu acetona happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In congelator cum a zis greece. Sa nu pui fierul pe ei ca-I faci varza.

| Emanuel098 a răspuns:

Pune o batista peste locul unde este guma si mai apoi calca-i cu fierul de calcat.