| Alexww a întrebat:

Cum pot scapă de petele roșii de sub piele și coșurile mari de la acnee, ce tratamente naturiste sau pastile sau creme pot sa iau?
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Întreabă la farmacie.

| CleanHeart a răspuns:

Iti recomand o crema super buna care a mai salvat persoane de cosuri si acnee, cel putin le-a mai rarit de pe fata, cere in farmacie crema piroxicam dar vezi sa nu fie gel, aplica de 3 ori pe saptamana unde ai cosuri, costa 13 lei si iti garantez eu ca se duc din ele, se mai foloseste si pentru dureri de spate sau arsuri si fiind de menta isi face repede efectul.