| Alexww a întrebat:

Salut, cum pot scapă de petele mov de la acnee sunt foarte multe pe ambii obraji și frunte, de la creme tenul meu sa și stricat are o culoare mai închisă, am fost și la dermatolog și degeaba.
Dacă puteți sa ma ajutați cu niște sfaturi crema care te scapă de petele astea mov și chiar și roșii (Sunt băiat, am 16 ani )
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara din farmacie CREMA cu VITAMINA E - care-i cea mai buna crema pentru regenerarea pielii si da-te dimineata si seara, dupa ce ti-ai spalat fata cu apa calda si sapun si as sters-o bine. Imediat dupa spalarae cu apa calda, porii fetei se deschis si asimileaza mai usor crema, ajutand si grabind regenerarea.

Atentie: nu cumpara de la tarabe ssau alte magazine aceasta crema, doar din farmacie! Este ieftina si nu miroase foarte frumos, dar este cea mai buna regenatoare de piele.