| Mihai_Alex_1990_8AWR a întrebat:

Cum sa scap de ceara din par? Am folosit o cantitate foarte mare de ceara si acum nu stiu cum sa mi-o mai scot din par. M-am spalat de 5 ori pe cap si degeaba...Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Îmi pare rău să spun asta, dar nu prea ai ce face. Va trebui să te tunzi. sad

| Florentina9210 a răspuns:

Te tunzi. Iti dai jos ''matura'' din cap. laughing

| ToKen a răspuns:

Te tunzi.

| CravataAlbastra a răspuns:

Degeaba daca te speli cu apa si sampon pentru ca ceara se comporta ca uleiul cu apa. Spala-te cu oțet si albus de ou, dupa care dai cu sampon. Sa-mi spui ce ai facut te rog.