| Ionut321123 a întrebat:

Ajutati-ma sa scot reclamele ale, stirile de pe facebook, m-am saturat de ele si nu stiu cum sa scap! Funda

Răspuns Câştigător
| anonimaM a răspuns:

Dai click pe numele paginii respective si iti retragi like-ul. La noutati apar doar postarile de pe paginil la care ai dat like.

11 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

AdBlock ajuta?

| IonutGaby a răspuns:

Foloseste AdBlock, iti va bloca cam toate reclamele

| Liiiax99 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ele.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu unul stiu ca acele reclame dispar numai daca iti faci cont premium la facebook, adica platesti lunar o anumita taxa. Alta varianta nu stiu.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu unul stiu ca acele reclame dispar numai daca iti faci cont premium la facebook, adica platesti lunar o anumita taxa. Alta varianta nu stiu.

| Grigore666 a răspuns:

Folosind AdBlock.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Prietene fii explicit reclamele care anume cu eMAG si cele sau stirile idoate de pe facebuci?

| Ionut321123 explică (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Stirile alea care iti apar cand dai la noutati si iti apar diferite stiri de la diferite pagini de facebook

| ToNe_Graffer_Mc_1995 a răspuns:

Poti folosi addblocker