| jmk538 a întrebat:

Curand mi-am luat o pereche de pantofi cu toc si decupati la varf....problema mea este ca atunci cand ma incalt unele degete se rasucesc si e fff dureros... ce pot sa fac ca sa se mai largeasca sau sa nu mi se mai rasuceasca degetele?

Răspuns Câştigător
| Zamfir_Andreea_1990 a răspuns:

Sunt spay-uri pentru largit incaltamintea daca stii unde sa cauti sau sa pui vata cu spirt in locul unde te strange

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! încearca sa i porti prin casa cu un ciorap m ai gros sa se lărgeasca la degete, o șosetă m ai groasa, s au du i la un cizmar sa i largeasca el, ce inaltime au tocurile? Pui o poză cu ele? Să le porti sanatoasă.

| kiri11 a răspuns:

Iti vei deforma degetele daca ii porti in continuare. Pantofii ar trebui sa fie mai mari mu stramti pentru ati inghesui degetele big grin

| Anonim075 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci din pacate. sad