| traaaaance a întrebat:

Salut . Dabea ce m-am tuns acum 2 saptamani , metionez ca sunt in franta , era un hairstylist , dar eu m-am dus doar sa-mi tund firele arse...iar acum varfurile tot despicate le am , se vede urat . Si dupa tundere mi-am intins cu placa decat o data parul . Nu o fi tuns parul el destul de bine ? Sau nu si-a dat seama ca ei il tund ud ? Ca nu cred ca se faceau firele inapoi in 2sapt .

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Nu ti-l mai intinde cu placa. E cel mai usor mod de a-ti distruge parul.

| RuxandaBrandywine a răspuns:

Foloseshte un shompon special pentru firile despicate...ai putea sa-ti clatesti parul cu urzica happy