| Diva a întrebat:

Daca am ochii albastri si pielea deschisa la culoare mi-ar sta bine roscata?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Culoarea roscata a parului iti va scoate si mai mult in evidenta culoarea albastra a ochilor tai ( ce este de invidiat ), crede-ma am studii in acest domeniu si nu iti recomand aceasta doar de dragul scrisului..., dar tu trebuie sa iti alegi culoarea de roscat mai inchis, deosebit, frumos, placut ochiului si nu strident, ci roscat inchis spre acaju, ce se potriveste cu tenul alb si cu acesti ochi minunati ce ai, caci sunt multe nuante ce stau in asteptarea-ti... Lucien.

16 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Eu cred ca vei arata ok, chiar super; ochii tai se vor asorta perfect cu roscatul parului si mai ales ca acum, se poarta aceasta culoare de roscat tizian spre acaju inchis. Consulta te rog un catalog de culori de vopsele de par pe care le preferi si alege culoarea ce iti va placea. Cu bine si succes, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

As dori sa aflu ce culoare de par ai acum, daca nu te supar intrebandu-te aceasta, caci de esti inchisa la culoare sau chiar ai parul negru, iti va prinde peste acesta, un roscat demential...

| Tabii. a răspuns:

Eu spun ca da, deoarece nu trebuie sa vii blonda daca ai ochii albastrii.Si eu ii am indigo spre albastriiwinking

| AnaisC a răspuns:

Nu cred incearca un par drept un saten deschis, tras cu placa

| Kidu a răspuns:

Nu credhee hee
mai degraba un blond platinat, si o tunsoare bobsmug

| xibalba a răspuns:

Am o colega care ea e blonda la origine si pielea ii e alba. Ochii ii are albastri si e roscata. Si ii sta f bine. Nu roscat inchis, insa.

| costyn162 a răspuns:

Roscata nu...la ochi albastri merge par blond dar daca ai si tenul deschis atunci mai bine ai incerca o nuanta putin mai inchisa de blond... dar nu roscata

| alexutzu00791 a răspuns:

Cel mai bine unei fete ii sta natural, daca stie sa-si arate calitatile, insa tu fiind obsedata de aspectul fizic(banuiesc ca ai un aspect caucazian) deci esti blonda deja, ti-as sugera sa-ti faci suvite.

| Criss1105 a răspuns:

In nici un caz roscata...mai bine blond tuns filat sau bobhee hee

| Stixie a răspuns:

Nu credbig grin.
Intodeauna mi-au placut roscatele cu ochi verzi:X
Dar daca tu ai ochi albastri, si pielea putin deshisa la culoare, ar merge poate un brunet. dar nu asa de inchis. un blond.
Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, sugar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! desigur ca ti-ar sta bine, dar sa fie roscat inchis, care sa nu se cunoasca ca e roscat foarte tare(adica un fel de brunet cu tente roscatewinking )eu cred ca ar fi superwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac asa, cred ca semanam si eu am ochii albastrii, si deschisa la ten chiar vreau sa ma fac asa.

| thestiffmeister1 a răspuns:

Tot vopsindu-te iti vei plange zilele mai tarziuwinking o sa ti se subtieze foarte mult parul si o sa-ti cada din ce in ce mai mult...mai bine renunta

| loooolla a răspuns:

Sigur ca ti-ar sta foarte bine. Eu vad prin filme exemplu: Titanic(este in engleza). Este una in film Rose si are ochii albastri, tenul alb si parul roscat. Eu asa as vrea sa arat!

| anndr33a a răspuns:

Cred ca dawinking
Important e sa-ti placa tie nu altora love strucklove strucklove struck