| Кисса a întrebat:

Sunt roscata cu ochi albastri si cu pielea deschisa cum credeti ce machiaj mi-ar sta?

Răspuns Câştigător
| LadyCrazy999 a răspuns:

Incerca smoey eyes, sau cat eyes. in jeneral roscatelor le sta culoarea verde/albastru deci alegi un model si il faci cu aceste culorihappy

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Incearca cat eyes.cred ca ai fi superba mai ales ca ai ochii albastrii. uite aici un link cu mai multe stiluri de cat eyes.

http://www.glamourmagazine.ro/......0653396/p1

sunt 20 de stiluri de machiaj superbe care sigur te vor avantaja.

| Iubibilăă a răspuns:

Merge rosu.
Asta-i parerea mea.
Succes, pa, pa.