| marinelaella4 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc roscata, dar nu stiu daca mi-ar sta bine. Am parul pana la sanii, putin ondulat am ochii verzi pielea foarte deschisa la culoare si am pistrui. Crede-ti ca mi-ar sta bine, cea din poza sunt eu!.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu OoBunnyoO, dinpotriva... daca zici ca ai pielea foarte deschisa si pistrui ti-ar sta cel mai bie cu un roscat mai deschis spre blond.
Adica genul asta
http://s2.ele.ro/? mmid=d73b916d48b30fa6ce
nu cu tente visinii sau violet si nu inchis pentru ca altfel poti sa pari artificiala

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, poti incerca. Insa nu alege un roscat inchis sau cu subtonuri reci, cred ca ti-ar sta mai bine cu un aramiu inchis sau nuante de roscat cu subtonuri calde.

| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Rosu e culoarea parului potrivita pentru tine.Asta deoarece ai ochii verzi si pielea foarte deschisa la culoare.Sincer,te avantajeaza.
Pupiciwinking