| Кисса a întrebat:

In ce culoare pot sami vopsesc parul daca culoarea naturala este roscata (am ochi albastri iar pielea de culoare deschisa)?

Răspuns Câştigător
| m00n a răspuns:

De ce sa te vopsesti cand ai o culoare atat de frumoasa in cap?! Plus ca anul asta se poarta culori uniforme, cat mai naturale, deci fara blondul ala fals sau suvite...

| Кисса explică (pentru m00n):

Pursisimplu ma jignesc toti ca am culoarea roscata la par si asta nu-mi place

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Negru -negru albastrui

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Poți să te faci blondă ar arâta super.

Răspuns utilizator avertizat
| Florenta16 a răspuns:

Avand in vedere ca esti roscata, nu stiu acum insa si cat de intens, cel mai bine pe parul tau ar prinde o culoare mai inchisa, inspre maroniu si chiar negru, asta fara decolorare. Existe fete brunete sau satene cu ochii albastri, asa ca sa nu crezi ca e ceva dubios. Daca ai si un buget mare si iti permiti, du-te la coafor, decoloreaza-te si fa-te blonda, dar o culoare d-aia care sa bata inspre ceva mai spalacit. Bafta!

| Cristina27061999 a răspuns:

Blonda sau bruneta oricare ar arata tare bine avand in vedere ca ai ochii albastri, iar culoarea tenului tau e deschisa

| Devilady a răspuns:

Ai putea incerca ori un rosu aprins ori un blond ori un saten deschis. daca ai tenul alb si ochii albastri, orice culoare ti s-ar potrivi

| BeTheChange a răspuns:

Nu te vopsiii, roșcatul natural e superb și nu foarte des întâlnit. Multe fete și-ar dori să fie in locul tău...

| Кисса explică (pentru BeTheChange):

Da dar am complex de la culoarea asta mulri ma jignesc din acceasta cauza

| dixanu a răspuns:

Blonda.big grin