| Eusunt132 a întrebat:

Salut. Daca am facut buzz cut cu nr 4 sus, cum pot face sa imi creasca parul mai repede sus? Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa creasca mai repede, de cum creste el normal, adica 1 cm pe luna, fiindca parul creste hormonal.
Din pacate chiar nu poti face nimic, sa ai rabdare sa treaca timpul si parul va creste, iar acum poti purta o caciula pe cap.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti doar sa astepti.De obicei parul creste 1-1, 5 cm pe luna, mai ales la baieti, deci in curand va trebui sa te tunzi din nou, trec imediat saptamanile.