| Ionelarebela a întrebat:

daca sunt minora (am 14 ani)am voie sa-mi fac un cont la etiquettestore(site de haine)si sa comand produse? si inca ceva acolo la adresa completa trec doar adresa mea fara judet si localitate?

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Ai facut comanda de pe acest site? e serios? da-mi mesaj privat te rog

| MissCamelia a răspuns:

Daca vrei sa si primesti produsele, logic ca trebuie adresa completa. Probabil ca trebuie sa ai peste 18 ani pentru comenzi.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| powergirl a răspuns:

Nu cred ca te lasa site-ul daca te lasa e ok dar fii atenta ca iti va cere bani sau cont in banca vezi ce faci
ai grija ca sa nu fie vreo inselatorie
pe site acum sunt multe inselatorii

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu nu stiu, dar cred ca pe astfel de site-uri se mai fac si inselatorii asa ca fii atenta si gandeste-te de mai multe ori inainte si intreaba si parintii daca te lasawinking. O seara bunahappy

| auravas a răspuns:

Da, poti face comanda si nu iti cere nici un cont, nepotica mea a facut comanda si are 15 ani.Atat doar ca daca nu vei ridica coletul iti va fi desfintat contul