| Ginu a întrebat:

As dori sa-mi comand niste haine de pe un site. Hainele vin din America. Cum as putea plati livrarea daca nu am cont in banca?

Răspuns Câştigător
| aawee a răspuns:

Poti sa cauti un prieten care foloseste paypal. si il rogi pe el sa-ti plateasca comanda.tu ii dai banii direct lui + un 4-5 lei ce-i opreste lui banca pe comisioane si tranzactie

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai alte variante pentru platile internationale

| aawee a răspuns:

Ar trebui sa te uiti la ce procesoare de plata au ei. Spune ce site este si iti pot spune eu daca ai vreo posibilitate

| anonim2603 a răspuns:

Salut. Îți faci card și plătești on-line.