| scumpik a întrebat:

Care este parerea voastra despre firma etiquettestore de haine? atunci cand iti creezi cont trebuie sa dai si cnp tau?

3 răspunsuri:
| andalu a răspuns:

Nu mi se par niste haine de calitate si nu prea ma incanta nici modelul lor (deci nu numai materialul deficitar). insa fiecare cu parerea sa.Parerea mea este ca decat sa comanzi de pe acel site (sau starshiner, pentru ca sunt in acelasi gen si eu mi-am comandat o bluza de la star si nu am purtat-o niciodata:) de frumoasa ce era) mai bine iti rezervi putin timp sa mergi in mall sau in magazinul de unde te aprovizionezi tu.
Singurul site care mi se pare ok in materie de haine este: http://quelle.ro/
p. s : ah, si da, iti cere si CNP

| mariobros a răspuns:

Am incercat si eu astazi sa ma inregistrez pe un site ce comercializeaza incaltaminte si la un moment dat mi-a solicitat pe langa nume, adresa, si CNP, asta m-a facut sa ezit si sa anulez inregistrarea. Maine o sa le dau tel si sa cer ceva detalii la ce le trebuie CNP meu si revin cu noutati.

| auravas a răspuns:

Nu iti cer cenp, unele site-uri cer pentru ca elibereaza"factura"desi facturi nu se elibereaza la persoane fizice, adica eliberarea lor este=0.Eu am facut comenzi pe etiquettestore.ro.Imi par ok produsele dar poate am avut eu noroc si am ales bine.Eu recunosc ca prefer sa raman fara haine decat sa umblu prin magazine