| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, daca vreau sa imi las parul sa creasca mare cum il tund in parti ca nu pot sa ma duc la frizerie pe criza asta? Sunt baiat. Vreau sa il prind in sus

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 cm pe lună - ăsta e ritmul de creștere a părului. O să ajungi să-l prinzi in sus?

| Alverto a răspuns:

În părți te tunzi cu 1 sau 2.5, și trebuie să lași cam un 1 an și 2-3 luni să crească (425 zile) mda, cam așa stă treaba la băieți, greu, și dacă nu ai frizer acasă (mama sau tata) o să ajungem ca un neanderthal zilele acestea laughing

| oz_1736 a răspuns:

Un prieten cu o masina de tun si gata. Dar 1 an nu prea ai ce prinde