| lolita24 a întrebat:

Salut, dati-mi niste site-uri de pe care pot cumpara diferite haine si accesorii, sa fie la un pret rezonabil. Si sa fie cam pentru adolescente pana in 14 ani.

7 răspunsuri:
| Anonim1122334455 a răspuns:

Miniprix

| gheorny a răspuns:

Nu este o idee prea buna, eu mi.am comandat pe un site acum ceva vreme si in loc de fusta mi.au trimis pantaloni scurti. asa ca, nu se merita happy

| spi a răspuns (pentru gheorny):

Sunt obligati sa schimbe produsul daca nu a fost conform cerintelor talehappy

| gheorny a răspuns (pentru spi):

Da numai ca ei au sustinut ca de fapt eu am gresit nu ei dar erau multe chestii foarte evidente ca nu este asa si am trimis comanda inapoi iar pentru asta a trebuit sa platesc din nou taxa iar apoi ca sa imi trimita banii inapoi a trebuit iar sa platesc o taxa la cuier. deci cu alte cuvinte mi.am luat o mare teapa laughing

| lalalaMaria a răspuns:

Poti intra pe okazii! Succes!

| lalalaMaria a răspuns:

Poti intra pe okazii! Succes!

| LaRie a răspuns:

Bună happy.
Ar fii mai bine să te duci în realitate la un magazin şi să îţi cumperi. Ţi le pot trimite rupte plus că au şi taxă de transport oh go on.
Părerea mea. O zi bună happy.