| Catalin004Cata a întrebat:

De unde pot cumpara haine la un pret rezonabil dar totusi trendy in Bucuresti (Sec. 6)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la magazine, intrand si proband ce ti se potriveste si evidnet daca iti pemriti pretl, ti-l cumperi ori cauti alt magazin cu preturi mai mici.

| sierra1 a răspuns:

Ca oriunde in țara asta: de la magazinele SH

| dullcat a răspuns:

Buna.Si eu sustin magazinele second hand. Am gasit mereu chestii frumoase la preturi mici si este si mai eco asa din punct de vedere al protejarii mediului inconjurator.