| Eookatha a întrebat:

Heii! Dati-mi si mie un site(in afara de eMag) de unde pot cumpara online telefonul Samsung Galaxy Note 2 la un pret cat mai rezonabil. happy

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

123 gsm...Eu de acolo mi-am cumparat telefonul.L-am luat cu 15 milioane, iar la Orange, Vodafone si cosmote era mult mai scump!

| Eookatha explică (pentru pwp):

Pai si unde e magazinul asta de l-ai luat asa de ieftin?

| pwp a răspuns (pentru Eookatha):

E doar online...nu exista magazin propriu-zis.
Oricum, a venit in stare excelenta, iar curieratul m-a costat 30 de lei.

| introduaicinumele a răspuns:

Iti dau lista cu toate magazinele online din Romania ce au in oferta aceasta smartphonotableta :)

http://www.price.ro/preturi_samsung_galaxy_note_ii_n7100_grey_628957.htm

| Eookatha explică (pentru introduaicinumele):

Nu stii cumva si un site de unde il pot cumpara din Brasov?

| Alex2312 a răspuns:

Http://www.price.ro/......57.htm.Sau gasesti si second-hand >>>sau la Orange/Vodafone.

| danielutsaa a răspuns:

Okaziii.

| xBest a răspuns:

Si eu sunt din Bv dar zic k ar fi mai bine sa-l iei de la evoMag sau quickmobile peste tot e acelasi pret unde gasesti la 1800-1500 lei nu-i original te va tine cam 2 luni