Întrebare recomandată | Ex3MpL3 a întrebat:

De ceva timp mi-au aparut cosuri pe fata, aveam si inainte dar acum sunt mai urate si multe
Am incercat masca de aspirina cu miere asta vara si a functionat, imi faceam 1 data pe saptamana deoarece nu aveam asa multe
Acum as incerca imi fac de 2-3 pe saptamana, dar nu stiu daca este bine, sper sa nu ma irit sau alte prostii
Ce ziceti este bine? macar de 2 ori pe saptamana

Răspuns Câştigător
| butterflyone a răspuns:

Da, şi la mine a dat rezultate însă mereu iarna îmi apar, aşa ca iarna îmi fac măşti faciale şi mă spăl pe faţă cu un gel antibacterian de nu ştiu câte ori pe zi(datorită,, frumuseţii'' de ten pe care îl am, adică f gra), iar vara nu am probleme, vara nu îmi apar deloc coşuri. happy Baftă!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da este foarte bine de 2 ori pe săptămănă.

| DraudeS a răspuns:

Un medic dermatolog iti poate da un tratament bun.

Sanatate!