| EmaEmax a întrebat:

A incercat cineva masca cu aspirina pentru cosuri? Daca da, este intr-adevar buna?

10 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Da, a incercat sora mea, dar iti trebuie multa masca ca sa ti se duca toate cosurile.
Si iti face tenul mai luminos.
Mie chiar mi-a placut ce a iesit, sper sa iti placa si tie.
Iti recomand masca.
Funda?

| olivikkka a răspuns:

Imi spui si mie despre ce masca merge vorba?

| EmaEmax explică (pentru olivikkka):

Da,am auzit ca este o masca foarte buna care te scapa de acnee daca o faci 1 data sau de 2 ori pe saptamana.Amesteci 2-3 aspirine cu o lingurita de apa si o lingura de miere.Lasi sa actioneze 10-15 minute si apoi o indepartezi cu apa calduta.N-am incercat dar as vrea.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru EmaEmax):

Eu am incercat si din pacate nu a avut niciun rezultat sad Dar depinde cat de grava e acneea si cum reactioneaza tenul tau la masca asta.Eu una mai mult ma iritam. Succes!

| EmaEmax explică (pentru măcheamăăăî):

Cumva ai tenul sensibil? Adica se inroseste repede? Ca asa il am si eu thinking dar nu cred ca e vreo problema daca folosesc doar o aspirina si doar in zona cu probleme... :-s

| olivikkka a răspuns (pentru EmaEmax):

Multumesc, cred ca o sa incerc si eu

| EmaEmax explică (pentru olivikkka):

N-ai pentru ce :* daca te hotarasti s-o incerci sa-mi spui si mie ce rezultate a avut.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru EmaEmax):

Nu,nu cred ca e nicio problema, poti ncerca macarwinking

| selshe a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Acneea ta e grava?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru selshe):

De ce intrebi?