| DDaniell a întrebat:

De ceva vreme am probleme ca imi apar cosuri pe fata si au inceput sa crape mainile tare(am crapaturi si pe langa unghii si peste tot). M-ar interesa remedii naturale pentru aceste probleme. Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| Den30 a răspuns:

E din cauza dezhidratarii. Poti bea mai multa apa, sa mananci fructe sau legume mai multe...

2 răspunsuri:
| Cupcake17 a răspuns:

Mainile iti crapa de la lipsa de vitamina A, asa mi se intampla si mie primavara.Cumpara o crema cu vitamina A pentru maini.Si in legatura cu cosurile, pot fi mai multe cauze.Curata-ti fata cu un gel de curatare zilnic si aplica o crema hidratanta dimineata si seara.

| Cezar1923 a răspuns:

Mananca fructe multe. Esti dezhodratat