| MaybeAnotherDay a întrebat:

Salut, de unde imi pot cumpara tricouri/bluze de la "Supreme" ca nu gasesc nimic ceva gen vreun magazin in tara care sa aiba astfel de haine. Nu este problema de transport si de bani, ma intereseaza doar produsul in sine. Dau funda, mersi frumos!

2 răspunsuri:
| Racolatorul a răspuns:

Salut, personal iti recomand site-ul Ebay, chiar daca este un site cu multe plangeri la adresa livrarilor, eu de acolo mi-am comandat 4 bluze Supreme care au sosit in termen de 72h. Enjoy big grin

| Codrinel942 a răspuns (pentru Racolatorul):

Sunt fake cele de pe Ebay ..am vazut bluze supreme cu 20 de$ rolling on the floor si ele sunt 200$