| cnvv a întrebat:

Deci, am o intrebare cam ciudata. Cum pot zambi? Gen, cand sunt vesel, sau cand rand, e foarte usor, dar pentru o poza sau ceva de genul, nu pot!
Exista un fel de exercitii speciale sau ceva?
Sau o potiune magica?
Funda.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Zici abracadabra si bati din calcaie de 2 ori. Glumesc.
Incearca sa te gandesti la ceva amuzant cand ti se face o poza, pentru a avea un zambet convingator. Sau la o intamplare, sau la un banc... Ceva. Cu siguranta o sa zambesti.

| justanotheruser99 a răspuns:

Exerciții speciale? Nu cred ca există, dar ai putea încerca așa ca pregătire sa stai in fata oglinzii, zâmbești in așa fel încât sa nu para dement sau forțat. Așa vezi si tu cum arați si nu vei rămâne surprins daca o poza nu iese pe placul tau.
O alta varianta ar fi sa fi cat se poate de natural. Pui pe cineva sa te facă sa razi când e făcută poza, daca altfel nu reușești. happy