| DenisIonut01 a întrebat:

deci vreau sa ma tund ca cel din video asta http://www.youtube.com/watch?v=Tk71eyGUjwM dar nu stiu cum sa ai spun frizeritei sa ma tunda asa, stiti cumva cum se numeste stilu asta?

P.s mi-se pare banal sa merg cu laptopul sau telefonul sa ai arat videoclipul

6 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Din cate vad eu baietelul este tuns mai scurt in imagine de tip1( adica lungimea firului de par este de aproape 1 cm) iar in mijloc este tuns de tip2( lungimea este de 1-2 cm) Tu poti sa ii ceri frizeritei sa te tunda: in parti tip1 iar in rest tip 2

| HenkyPenky a răspuns:

Cauta o poza pe net, bag-o in telefon si arat-o. Ceva in genu' sau dau rateu? :)) http://www.google.ro/......tp?/imgres

| DenisIonut01 explică (pentru HenkyPenky):

laughing nu vad in spate cum e tuns...

| HenkyPenky a răspuns (pentru DenisIonut01):

In spate ii explici daca vrei scurt sau mai lung, o intelege ala dracu' laughing

| DenisIonut01 explică (pentru HenkyPenky):

Stai linistit ca nu primesti funda meri oricum pentru incercare happy

| HenkyPenky a răspuns (pentru DenisIonut01):

Sunt linistita. Nu pentru funda mi-am facut cont. happy Nu ai pentru ce. Bafta!