| Bııa69 a întrebat:

Heii.
Am si eu o problema. Vreau sa ma tund scene dar nu stiu cum sa ii spun frizeritei. Adica stiu ca trebuie aranjat si etc dar nu stiu cum sa ii zic cum sa ma tunda, înțelegeți voi.rolling on the floor
Merci mult.winking

2 răspunsuri:
| Ana2333 a răspuns:

Poti scoate la pim sau acasa daca ai imprimanta o poza sau mai multe cu acea tunsoare sau le descarci pe telefon si ii arati frizeritei pozele.

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Fa o poza pe telefon si arata-i.Dar sa faci si poza la spate si la fata.
Bafta!