| ooLaviii a întrebat:

Heii TPU! Nush cum sa ma imbrac azicrying Sa`mi iau o pereche de blugi negri cu o un tricou alb si tenisi albi, parul putin ondulat sau o pereche de pantaloni(sau blugi) cu uggs si o bluza(care mi`o recomandatzii)+parul facut cu placa(Un fel de stim Emo, dar nu exagerat) Plzz raspunsuri urgente(Pana la ora 14:20) happyhappyhappy

3 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Hello! eu cred asa: orice ai alege, trebuie sa iti vina bine, dar imi place mult cum suna prima combinatie happy mai ales parul ondulat. parerea mea, tu faci cum crezi! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinatia de alb cu negru e super,mai ales blugii negri(sunt sexy-daca sunt mulati),iar despre par, stiu ca cel drept e la moda, dar baietii mor dupa cel ondulat si lung.

| rominax3 a răspuns:

O pereche de blugi cu ugg si o bluza+parul facut cu placa ti-ar sta bine...parerea mea