| Madhu a întrebat:

Doresc să achiziționez un epilator, în special unul care epilează și rade (cu două capete). Am observat ceva și am câteva întrebări legate despre niște produse:

1) Ce părere aveți despre produsul „Epilator Trimmer Sensitive, alb, sweet" de la Veet?

Mă refer la el: https://m.emag.ro/epilator-trimmer-sensitive-alb-sweet-a kt1-129/pd/D3JTWLBBM/

Își face treaba bine? Iar lamele, se uzează repede? Dacă da, ești nevoit să cumperi din nou alt aparat?

2) Ce părere aveți despre „Mini epilator Sweet Sensitive Precision" de la Veet?

Aparatul: https://m.emag.ro/epilator-trimmer-sensitive-alb-sweet-a kt1-129/pd/D3JTWLBBM/

Este unul mai bun ca celălalt? Se uzează unul mai repede ca celălalt?

Eu sunt interesată legat de radere/tăiere și de la primul aparat, pentru sprâncene. Am văzut că doar taie, dar să taie bine…

3) Ca preț, prețul de pe eMAG de exemplu. Primul este redus la 26, de la 110 lei; al doilea este redus de la 72, la 21 lei. În magazin când mergi personal să îl cumperi, sunt șanse să fie mai ieftin?

4) Îmi puteți recomanda niște epilatoare doar cu un capăt sau cu două sau mai multe, orice fel de epilator ce ați încercat și merită banii. Nu aș vrea de 1000 lei sau de 150. Aș dori ceva mai ok la preț dat fiind faptul că nu pun accent atât de tare pe îngrijire (adică nu fac crimă dacă un fir a rămas netăiat laughing) ). Un preț până în 100, dar accept propuneri happy

Mulțumesc pentru atenție!

Răspuns Câştigător
| Katyk3229 a răspuns:

Buna eu ți-aș recomanda primul sau al 2 sunt practic la fel mi le-am luat și eu și nu se uzează repede post spune că sunt de durata luna dar cum doresti poți alege primul sau al doilea după plăcere Dar sunt de aceiași calitate îți spun din experienta FUNDIȚĂ?

| Madhu explică (pentru Katyk3229):

Dacă nu te deranjează, ai luat aparatul din magazin sau l-ai comandat?

| Katyk3229 a răspuns (pentru Madhu):

L-am comandat de pe acelasi site sper ca ti-am fost de ajutor?