| olesi4ka a întrebat:

Salut,dragii mei! Cum pot scapa de cosuri pina la 1 septembrie,folosesc zynerit si chiar are efecte, dar ma tem ca se termina sticluta si nu vreau sa ma fac dependenta... ceva natural...ms mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Exista niste creme mici de la yves roche cu creme si pe fiecare e un numar care indica ordinea folosiri si eu imi mai dau cu o masca de curatare de la garnier si dupa aia ca sa se usuce cosurile e la avon un fel de baton pentru cosuri in forma aceea de strugurel de la clearskin

| Katoky a răspuns:

Buna!
www.ecursuri.ro › Tutoriale › Sanatate › Tratamente alternative‎
www.youtube.com/watch?v=-CU0kIvMq8E‎
Te pup!