| Ionelarebela a întrebat:

este adevarat caci daca te tunzi filat (iti iei doar din volum si nu si din lungime )vei capata mai mult volum decat ai? pentru ca eu vreau sa scap de tot volumul din par si sa-i dau o forma asa ca m-am gandit sa ma tund asa. ofer fundita.ast raspunsurile voastre cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Daca vrei sa reduci din volumul parului, cerei coafezei sa iti ia din volum cu foarfeca speciala. nu stiu cum se cheama, dar au ele o foarfeca a carui lame sunt asemeni unui pieptan. eu in felul asta reduc din volumwinking

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Filatul iti da volum la radacina parului si iti ia din volum la varfuri. mie mi se pare cea mai frumasa tunsoare asta, dar totusi daca nu esti multumita cere-i cuafezei sa te tunda cum doresti tu.

| sweety_2724 a răspuns:

Exista foarfeca care iti ia din volum, dar, cel putin eu cred ca doar fetele care au parul mai rar si spre drept ar trebui sa il foloseasca. Daca ai parul cret sau ai mult volum, aceea foarfeca reuseste sa iti dea un aspect placut doar pe moment, dupa ce te speli o sa ai mult mai mult volum. Iti spun din propria experienta.