| Ionelarebela a întrebat:

este adevarat caci daca te tunzi filat (iti iei doar din volum si nu si din lungime )vei capata mai mult volum decat ai? pentru ca eu vreau sa scap de tot volumul din par si sa-i dau o forma asa ca m-am gandit sa ma tund asa. ofer fundita.ast raspunsurile voastre cat mai repede posibil.

2 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

NU!

Daca te tunzi filat iti iei cu mult din volum. Iar daca vrei sa il ai mai scurt ii spui cuafezei. Daca te tunzi filat iti ia din volum, nu din lungime.

Si nu vei capata mai mult volum.

Si eu m`a tuns asa si nu mi-a placut pentru ca imi stetea parul lipit de cap. vroiam mult volum

Sper ca te-am ajutat

| kai a răspuns:

La zero ai incercat? Vreau fundita.