| Nikolaus a întrebat:

Eu am 2 sacouri:unul negru si unul albastru deschis si 4 cămăși(navy, gri, lila și negru). Întrebarea este daca eu pot purta de exemplu camasa gri cu sacoul negru. Eu am probat si e clar o diferență de culoare intre ele. E clar ca nu pot purta camasa neagra cu sacoul negru dar măcar ala gri sau ala navy. De fapt întrebarea este daca pot purta o camasa si un sacou care sa fie de culori diferite dar sa fie tot închise. Griul si negrul sunt apropiate dar nu înseamnă ca ma duc la mort daca port asta.
Merci.

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Poartă-le cum iti place tie. Eu am fost îmbrăcată şi toata în negru ( de multe ori hehe ), şi adevarul e ca trebuie sa te simţi tu bine. Mie una nu-mi pasă de comentariile negative, într-un final lumea te va judeca oricum.winking Dacă tu te simţi bine imbracata cu cămaşa neagră şi sacoul negru, de ce nu? Sper ca ai înţeles ce-am vrut sa zic...

1 răspuns:
| Antonicuta4 a răspuns:

Pai daca vrei sa arate bine trebuie sa combini sacoul ori camasa(depinde cum vrei) cu o culoare putin mai deschisa
De exemplu:daca alegi un sacou de culoare inchisa camasa trebuie sa fie putin mai deschisa si invers sper ca te-am ajutat