| sandrine a întrebat:

Familia mea detine o piscina pentru copii, un mic bazin de inot destinat copiilor pana la 5 ani. E o afacere inceputa de bunici si preluata de ai mei.
Eu acum vreau sa folosesc acel bazin pentru ca efectiv clienti nu mai sunt din cauza epidemiei.
Problema e ca sunt pe stop si mi-e frica ca daca voi folosi un ob acesta se va umple cu apa si imi va cadea. Nu am mai folosit niciodata si nu stiu ce sa fac. Cade?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine asteaptă sa i ti treacă ciclul si după aceea o poti folosi in siguranță.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai?