| Adda24 a întrebat:

Salut,fetelor! As vrea si eu niste sugestii.Cum imi pot prinde parul pentru scoala,tinand cont ca eu am parul tuns bob, pana la umeri..Multumesc anticipat! O zi buna.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici mai multe sugestii, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Genessis a răspuns:

Poti sa ti-l lasi chiar asa, doar sa iti pui o fundita, o agrafa, ceva de genul.Stii cum se spune ca frumusetea izvoraste din simplitate.Imi pare rau ca nu ti-am putut da mai multe sugerstii, dar avand in vedere ca parul tau este scurt, este mai dificil. Sper ca te-am ajutat!

| Beautyroom a răspuns:

Cu o bentita