| ClownFish a întrebat:

Cum as putea sa imi prind parul la scoala tinand cont ca am parul tuns bob cam pana pe la umeri?
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Pai.
1.ai putea sa iti prinzi o clama intr-o parte, ca sa tina parul, iar cealalta parte sa o lasi libera
2.ai putea sa iei 2 suvite din fata, una dintr-o parte, una din cealalta parte si sa le duci la spate unde sa le prinzi cu un clestisor sau o clama
3.ai putea sa iti faci o carare pe mijloc si sa il lasi desprins...sau sa adaugi o bentita

Oricum ai face iti va sta bine... tunsorile bob sunt foarte cool:Xsucces!

4 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Pai...ai putea sa iti impletesti parul intr-o coada (mai jos /intr-o parte) care sa cada pe umar:X e dragalasa sau intr-un coc dezordonat (poti adauga o fundita sau o benditza dragutalove struck). Succes!

| BountyLoverXD a răspuns:

Doua codite spre ceafa, chiar in josul capului, poate chiar mai multe, dar te-ai cam face de ras.

| tesss a răspuns:

Pai ti-a pune o bentita cool si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funditahappyma bucur ca ti-am fost de ajutorhappy