| DaciaRomania a întrebat:

Fetelor, cum va faceți/ prindeți părul pentru când mergeți la biserica?

Răspuns Câştigător
| AmandinaDragan a răspuns:

La biserica imi pun un batic.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum te duci cu capul descoperit la biserica? Vai vai

| sierra1 a răspuns:

Ne-ai luat prin surprindere: este vreo coafură specială pentru acces in biserică?

| DaciaRomania explică (pentru sierra1):

Pai nu specială, că nu este, ci cum?

| sierra1 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Dacă nu este nimic special, atunci evident merge fiecare cu coafura pe care o ARE DEJA

| IonelaIasmina a răspuns:

La biserică nu se face o coafură specială. Pur și simplu fă-ți o coadă jos.

| LucyiFer a răspuns:

Eu nu știu de ce fel de coafiură, la ce fel de biserică întrebi tu? Dar la Biserica noastră, capul ne este întotdeauna acoperit de o mantie neagră și uneori chiar și chipul cu un mileu negru. În cazuri extreme, fețele ne sunt acoperite și linse cu sânge, de cele mai multe ori uman. happy
Vivat, pater!