| HahahaAb a întrebat:

Salut fetelor, unde gasesc in Timisoara vopsea pentru gene si sprancene?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Draga... vopsea pentru gene si sprancene? Asa rau o ajuns fetele sa isi vopseasca genele si sprancenele straight face Dc?

| HahahaAb explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Te simti fata?
Sunt pentru o prietena,si da, fetele isi vopsesc genele si sprancenele pentru ca vor ele, nu pentru ca au ajuns rau.
happyhappyhappyhappy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru HahahaAb):

N-am zis co ajuns rau in sensu de urate, ci in sensu de la ce se preteaza acu, nu ajung peoplele parul fata si restul acu trebuie si ploeape raised eyebrowsthinkingstraight face

| HahahaAb explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Pai cum am spus, daca ele vor, vor!