| nekunoskut a întrebat:

Ieri am fost la un coafor cu dorinta de a-mi face un breton insa cand am iesit de acolo am fost foarte dezamagita fiindca nu mi-au facut bretonul pe care mi-l doream... acum bretonul meu este unul foarte urat si foarte scurt si nu stiu ce sa fac cu el...crying Daca are cineva o idee sau daca cineva imi poate da un sfat il rog frumos sa ma ajute... Multumesc!

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

N-ai ce sa-i faci, decat sa astepti sa iti creasca.
Prinde-l in asa fel incat sa nu se vada.

| capricc a răspuns:

Incearca sa-l tapezi si sa-l prinzi cu o agrafa pe spate, tip coif. sau sa-l incorporezi intr-o impletitura tip bentita.

| CrissNico a răspuns:

Offf... urasc cand ma duc la coafor sa ma tund sau cum ai zis si tu sa imi fac un breton iar "isteata" aia de acolo nu imi face ce vreaucrying
De ceva timp ma tund doar la o anumita coafeza care ma multumestehappy
In primul rand ar trebui sa gasesti si tu pe cineva care sa te tunda asa cum iti place.
In al doilea rand daca bretonul este prea scurt incearca sa porti o bentita ca sa nu se mai vada.
In al treilea rand daca vrei sa iti creasca bretonul incerca uleiul de ricin la radacina bretonului... eu l-am folosit si a functionat cat de cat, dar trebuie sa astepti vreo luna sa vezi diferentahappy
Sper ca te-am ajutathappy
Funda?