| Drami a întrebat:

Imi poate recomanda cineva site-uri de haine elegante? Ma refer la camasi(unele chiar cu buzunare),paltoane,pantaloni, de barbati calitative si accesibile.Si daca se poate,niste magazine de jachete, inclusiv geci denim.As dori magazine in afara de h&m,zara,bershka,pull and bear, deoarece deja am verificat.

Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Nu stiu ce cauti da degeaba dai atatia bani cred eu... poti sa gasesti camasi pana si in coton sau orice altceva, doar ca trebuie sa iti gasesti culoarea buna, si model, eu am cautat o camasa albastra deschisa la culoare, in fiecare magazin sunt cate 10 modele dar toate sunt foarte diferite, dar cel mai bine intrebi si o fata sau mai multe, care au gusturi si sa vezi ce te imbraca ele, in fine, daca vrei costum sa te uiti in suvari acolo am gasit eu chestii misto, koton poate mai gasesti o camasa si am gasit tot in zara chestii misto

6 răspunsuri:
| Madsan a răspuns:

Salut. Eu de aici imi iau. https://www.bravosport.ro/camasi-si-costume-marimi-mari
Sunt mulumit de calitate si pret

| Madsan a răspuns:

Uite siteul asta. Nu sunt foarte elegante dar jachete le sunt misto cele de la brandul urban classics.
https://www.bravosport.ro/......ssics.html

| Drami explică (pentru nomatters95):

Ori n-ai citit intrebarea, ori nu aveai ochelarii la tine?

| nomatters95 a răspuns (pentru Drami):

Oricum nu era pentru tine raspunsul! Scuze da nu esti buricul pamantului!

| Andrea1313 a răspuns:

Bonprix. Eu am haine de aici de cand ma stiu. Hainele sunt din Germania si sunt foarte bune. Dar ai grija ca sunt altfel numerotate. Bafta!