| RăspundeRapid2017 a întrebat:

Imi puteți recomanda si mie niste parfumuri de la Zara care miros foarte bine? Gen era un parfum "twilight mauve zara" si stiu ca miroase foarte bine.Imi puteți recomanda si altele pana in 60 de lei?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
De la Zara am Oriental, dar nu se gaseste in Romania.
La banii astia poti lua facaturi, gen de la Refan, D&P si alte standuri micute din mall.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La 60 de lei si sub suma asta, nu potigasii parfumuri doar apa de toaleta, care nu persista in timp.Prfumrile sunt de la 250-300 lei in sus.
Nu are importanta ce alegem noi, pentru ca, parmfurmuile se aleg de persoana care le poarta, dupa ce le pune pe propia piele si vede daca nu-si schimba miroul, in functie de chimia corpului tau.
Nu are importanta ce miroase bine pe mine sau ce-mi place mie, atata vreme cat pus pe mana ta, poate sa miroase foarte urat.
Parfumurile se testeaza intotdeauna pe pielea ta!