| Ionut7743 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un frizer(ita) sau un loc unde ma pot tunde in Bucuresti?
Am parul cret, ondulat si nu "ma descurc" cu el.
Am nevoie de cineva care sa stie sa tunda parul cret si mai pe scurt sa stie ce sa faca cu parul meu happy pentru ca eu nu am nicio idee. Cineva care sa imi recomande (si sa faca) o frizura buna pentru mine. Si sa fie acceptabil pentru ca nu vreau sa fac gaura in portofel.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vino la mine in Salonta! laughing

| Ionut7743 explică (pentru Salontanul):

Am uitat sa mentionez in Bucuresti happy Dar daca ai putea sa imi dai ceva tips and tricks ar fi bine venite happy

| Salontanul a răspuns (pentru Ionut7743):

Nu prea am ce sa-ti spun. Toti care se dau buni au preturi de-ti cade parul singur laughing. Poti sa cauti un batran. Pe vremuri se facea practica si erau indrumati de cei cu experienta. Astazi toata lumea-i "hair stylist" si doar cer bani da' nu stiu sa tunda.