| anonim_4396 a întrebat:

Salut,imi puteti spune si mie cu ce incaltaminte ati asorta pantalonii chinos? Pantofii nu imi plac de fel,mocasinii par cam gay, totusi imi place sa fiu mai elegant.Cu o pereche de tenisi albi,nu dau marca, s-ar asorta? Pantalonii sunt bej...cu o pereche de traineri bej s-ar asorta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De cand tenisii sunt eleganti?
Cred ca, confunzi stilurile!
Asta este tinuta sport, comoda si de toata ziua, unde nu este nici o eleganta in purtat: tenisi, adidasi, pantalonii scurti, 3 sferturi, pantalonii chinos, blugii si tricouri.

1 răspuns: