| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Salut, îmi spuneți o crema pentru regenerarea pielii pe fata? După acnee a rămas tenul foarte urat.

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai cicatrici astea nu vor iesi in vecii vecilor cu creme acasa. Exista peeling chimic care se face la medic si care te scapa de aceste semne

| Madsan a răspuns (pentru Furnicuta000):

Eu imi comand de la farmacia tei. Nu stiu daca se gaseste in toate farmaciile

| ancaval a răspuns:

Eu ți-aș da o metodă mai altfel, dar fiind tânăr poate nu ți-a plăcea. Seara, câteva zile la rând, te dai cu unsoare de porc. Ajută la pielea uscată, crepată. Până găsești altă variantă, încearcă așa. Poate te ajută un pic.

| CM_Catalin_1998 explică (pentru ancaval):

Mulțumesc, dar nu mă ajută, am tenul destul de gras. îmi trebuie ceva pentru petele puțin rosii ramase, și semnele rămase după coșuri. crying

| ancaval a răspuns (pentru CM_Catalin_1998):

Păi mergi la dermatolog.

| Madsan a răspuns:

Ser niacinamida. Citeste cu atentie prospectul si nu face abuz. 3 picaturi sunt suficiente, o data pe.zi

| CM_Catalin_1998 explică (pentru Madsan):

Găsesc la farmacie?