| nothingelsematters a întrebat:

Salut.in week-end merg la o nunta.mi-am luat o rochie verde cu bretele aurii si am un plic auriu, mai urmeaza sa imi iau pantofi ma gandesc ca tot ceva auriu.bretelele sunt incrucisate, astfel ca imi voi lua o bratara si e de ajuns.nu mi place sa am multe bijuterii.la spate sunt doar bretele care vin pana un pic mai jos de mijlocul spatelui.eu ma machez cu tus si rimel de obicei.nu am folosit deloc fond de ten. cum imi recomandati sa ma machez? am ochii mari si caprui. folosesc tusul pentru ca mi-i scoate foarte mult in evidenta,iar rimelul pentru ca am gene mai lungi,insa fard cred ca ar prea mult, nu stiu de fond de ten.e de ajuns daca folosesc bilute pentru obraji si un luciu de buze? iar parul e lung ma gandeam sa il ondulez cumva si sa il port pe-o parte.va rog sa imi spuneti daca e ok si astept orice sfat privind tinuta si machiajul.nunta e in aer liber, deci nu trebuie sa merg foarte eleganta.

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

E perfect cum ai zis tu.Simplu si elegant! Eventual, daca vrei poti aplica un fard de pleoape verde.

4 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Poti sa te si machiezi putin, dar poti sa adopti stilul simplu si elegant happy

| deeamaria a răspuns:

Un fard verde inchis pentru a scoate in evidenta to.

| RevaReva a răspuns:

Eu iti sugerez sa-ti iei niste pantofi negrii.Pre mult auriu.
Nu ar strica un pic de fard verede, sau o codita la ochi facuta cu tusul.