| anonim_4396 a întrebat:

Încă n-am barba dar vreau sa-mi las puțin par facial. Ce sa las?
Mustata, in Barbie, in laterale sau dedesubt la buze?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Depinde de forma fetei. De exemplu daca ai o fata rotunda, lasi cioc.
Gandeste-te insa ca parul facial trebuie ingrijit. Trebuie sa te speli dupa fiecare masa pentru ca parul pastreaza mirosul de mancare.

| RobertMoon a răspuns:

Daca n-ai barba formata și firul de par calumea nu-ți lăsa mustață, așa îmi lăsam și eu când eram mic și aveam decât mustață și cioc și când vad pozele vechi zic ce ratat eramhee hee lasă ți orice, dar nu mustață. Cioc și sub buza și atât, sub gât nu.

| Codrinn69 a răspuns:

Depinde de fata ta, dedesub la buze ar fi ceva