| ChiliPepper a întrebat:

La 14 ani ai mei am puf pe față ( în zona unde ar trebui să crească barba, și am o mustață destul de neagră) dacă rad puful o să-mi crească barbă sau iară puf?
Răsplătesc răspunsul cel mai concret cu o fundă!

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Nu iti va creste barba, dar nici puf, ci inceput de barba.Dar daca te razi va incepe sa-ti creasca din ce in ce mai repede.

3 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Cel mai bine e sa nu-l razi, ci sa il epilezi. Cel mai simplu e sa mergi la cosmetica si acolo ti-l va lua cu ceara. Iti va creste in aprox. 1 luna. Multe femei isi epileaza mustata. Succes!:*

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Sall. Nu o sa creasca barba direct, pentru ca nu ar avea cum.dar se va face din ce in ce mai negru, si se va ingrosa firul.

| Kristo a răspuns:

Mustata ti-o poti lua dar barba sunt impotriva. Parerea mea e sa o lasi sa creasca si cand va fi vizibila atunci s-o iei.