| Florynn1 a întrebat:

La 14 ani ai mei am puf pe față ( în zona unde ar trebui să crească barba, și am o mustață destul de neagră) dacă rad puful o să-mi crească barbă sau iară puf?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io mam bărbierit, și deși la vârstă mea(14),nu pot avea barbă completă, acum firele de păr de la mustata\barba sunt negre și groase, și am de gând să îmi laș barbă și mustață ca arat naspa și prea clean fără.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbații trebuie să aibă păr facial. Barbă=barbat

| Legend123 a răspuns:

Mai bine nu te razi, dai peste puf cu masina de tuns si iti creste la loc tot puf, pentru ca nu tai firul de la radacina

| zeBraJaM a răspuns:

Pai eu m-am barbierit de la 12 ani laughing). si acum am 14. si am barba si mustata la fel ca tata laughing. Daca razi puful normal ca creste mustata. daca razi un pui de gaina de puf..nu-i cresc pene? asa si aici...

| INside a răspuns:

Salut, nu cred ca o sa iti creasca barba inca, dar depinde de la om la om. In orice caz, cu cat te razi mai des ai sanse mai mari