| Dro0g4tu a întrebat:

De cate ori trebuie sa iti iei "mustata" si "puful" de pe fata sa ai barba? si cat de mare ar trebui sa fie?

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Depinde de fiecare, eu mi-am luat puful câteva luni până să îmi dea firele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi rad msutata de mai bine de un an si inca n-am fire groase de par, doar ca acum creste mai repede, ca in rest nu prea remarc vreo schimbare.

| Blamely a răspuns:

Nu există un număr anume, depinde și de factori genetici pe care nu-i poți influența.