| Love4ever.EU a întrebat:

DAU fundita!
Hey ma ajutati si pe mine, Ce parerea aveti, daca ma-si imbraca asa la banchet, adica cu o rochie ceva de genul

http://www.egirl.ro/images/lookbook/11347.jpg

Si ar merge niste sandale asa? doar ca eu le am pe negru?

http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/3898_modelesa ndalemireasa16.jpg

Cum credeti ca asi putea sa imi fac parul? pentru ca asta nu prea stiu...am parul lung!

Si cum asi putea sa ma machez? Am ochii verzi...

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

E o tinuta foarte bine aleasa... e superba:X
http://www.enunta.ro/coafuri_mireasa2.jpg-daca t-i se pare prea eleganta poti opta pentru a-ti face bucle.sunt foarte in voga

iar la machiaj din cate stiu eu la ochii gri se potrivesc fff bine tonurile de lila sau gri.ai grija sa nu exagerezi, scoate-ti frumos in evidenta ochii. sper ca te-am ajutat
fundita?:D

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In privinta sandalelor(nu le vad?) nu merge acel link...
Dar eu ti-as sugera sa porti:
http://images02.olx.ro/......-NEGRI.jpg

Daca ai parul lung profita de acest lucru si fa-ti coc-o sa arati eleganta!:
http://media.infomariaj.ro/......pletit.jpg

In privinta machiatului cu un creion negru si un rimel e ok astfel ochii ies in evidentza fara farduri, ele din contra atrag atentzia asupra lor si nu a culori ochilor

| rvr a răspuns:

Tinutele pe care ti le recomand tin cont de varsta ta (la 18 ani nu are rost sa te imbraci mult prea elegant!) si de faptul ca, probabil, vei dori sa te simti comod toata seara, sa poti dansa, dar si sa atragi privirile happy

1. Pantaloni capri negri, din stofa + un maieu negru cu bordura de paiete negre. Pe umeri poti purta o mini-capa din blana artificiala, neagra; in picioare

In speranta ca ti-am putut fi de folos,

| rvr a răspuns:

Tinutele pe care ti le recomand tin cont de varsta ta (la 18 ani nu are rost sa te imbraci mult prea elegant!) si de faptul ca, probabil, vei dori sa te simti comod toata seara, sa poti dansa, dar si sa atragi privirile happy

1. Pantaloni capri negri, din stofa + un maieu negru cu bordura de paiete negre. Pe umeri poti purta o mini-capa din blana artificiala, neagra; in picioare

In speranta ca ti-am putut fi de folos, SPER K FUNDITA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot vedea sandalele, dar la astfel de rochii sunt nepotrivite sandalele, in general. Cel mai bine ar merge o pereche de pantofi cu toc, simpli(cei din imagine sunt perfecti). La coafura, lasat pe spate si drept. Iar machiaj, ceva simplu, potrivit si dragut:un contur negru in jurul ochilor, rimel negru si luciu de buze sau un ruj de culoare naturala. Distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani 2011 ilie 19. 59. ok da nu aaaaaaaa