| Mykaella_5928 a întrebat:

Salut la toti! Am o intrebare:daca am slabit 2 kg cu dieta balerina, iar acum trec la dieta disociata de 90 zile, care e mai sanatoasa, pun la loc cele 2 kg si mai tirziu incep sa slabesc iar, sau slabesc in continuare? sau cum e? Va rog sa-mi raspundeti.

2 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Dieta balerina din cate stiu eu ii cea in care mananci maxim 500 calori pe zi, iar dieta disociata are minim 1000 de calori. Posibil sa pui la loc pentru ca cele 2 kg sigur au fost de fapt mancarea si apa acumulata de organism.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Raspuns alesEste esential in opinia mea sa ai 3 mese pe zi.eu asa am slabit.dim la micul dejun, pranzul la 12 si cina la 6.adica dupa 6 sa nu mai papi tongue daca vrei bei si tu doar o cana de lapte cu cacao sau o cana de ceaihappy poti mesteca gume sa nu mai ti se faca foame.laughing sau daca tie foame fooooame.sa mananci un nestle fitness.happy si poti manca nestle fitness in locul la o masa de exemplu pranzultongue eu asa am slabit. aveam in jur de 60 si 1.70 si acum am 52. aa si desigur faaaaaaaarrrrrrrrrrraaaaaaaa grasimi si prajelihappy poti bea iaurt de acela nutri day de baut.e chiar bun si te ajuta sa slabesti; d si acestea adunate poate au calorii.insa calorii bune fara grasimi si carbohidrati multitongue FUNDOI?